Sseth

10. května 2007 v 20:30 | Jarwis |  Ostatní povídky
Přidávám dalšího autora do oblíbených.


Je to slovenský spisovatel, který už píše třetí povídku.
Jeho prvotina nese název "Harry Potter a Vojna elfov"
V tomto díle se Harry dostal k neznámému kouzlu, zkusil ho a dostal se do neznámé dědiny. Vydal se skrz les zpět do civilizace. Cestou zažil nějaké dobrodružství. Takto se dostal až do vesnice elfů (v bezvědomí). Ti mu nabídli své přátelství. Velice doporučuju si to přečíst.
Na toto dílo navazuje "Harry Potter a tajemstvo života".
Sice rozepsáné, ale zatím velice pěkné. Harry se dostává zpět ke svým přátelům a nastupuje do Bradavic. Krátce na to jsou napadeny Bradavice a Harry umírá. V mezisvětě za jeho těžký život je mu umožněno žít v jiné době bez vzpomínek na minulost. Harry se tak dostává do doby, kdy do bradavic nastupuje Albus Brumbál. Jak si tito dva velcí čarodějové povedou při svém studiu se dozvíte jedině když si to přečtete.
A poslední povídkou je "Sseth, temný lovec", lovec upírů. Tento díl navazuje na druhý ročník. Harry se rozhodne, že nebude nula, tak jak ho nazvala vzpomínka Lorda Voldemorta. Zajde na příčnou a tam se mu dostane do rukou kniha "Jak se stát pravým lovcem". Během jednoho večera ji přečte a kniha mu přidělí učitele. Tento ho vyučuje 4 roky, poté se vrací zpět, do doby kdy Voldemort už má vlastní tělo.

Rozhodně vám doporučuju to přečíst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama