24. Kapitola

5. prosince 2006 v 19:03 | Jarwis |  Harry potter a Stříbrný čaroděj (dokončeno)
Snad se vám bude líbit.

Problémy při vzkříšení
Hanry se objevil v Soubojnické místnosti, kde na něj už všichni netrpělivě čekali. Na všech bylo vidět, že by se dali do hovoru, ale nevěděli jak maj začít.
"Jsem rád, že jste tady. Rone, Hermiono, Ginny," s tím se otočil na své kamarády a pokračoval, "chci, abyste tydle dva naučili nějaká kouzla a trochu bojovat, stejně jako vy dva. Nebojte zvládnou to." Při tom ukázal na Rona a Hermionu z paralelního světa. Nakonec se otočil na Hrryho.
"Ty půjdeš se mnou."
"Ha… Tedy stříbrný čaroději, nebylo by lepší, abychom věděli proti komu stojíme?"
"Klidně mi říkejte Harry, oni vědí kdo jsem." Otočil se na postavy v hábitek, ti jen přikývli.
"Dobře, ale radši se posaďte, bude to šok." S tím ji vyčaroval tři pohodlná křesla a čekal až se do nich posadí. Když si trojce sedla dal pokyn zbyku aby si sundal kápě. Když viděl výrazy svých přátel, litoval, že nemá foťák, aby si to mohl navždy zaznamenat. Jejich výrazi stáli za to. Bedlivě se prohlíželi a Hermiona už se nadechovala k otázce, ale Hanry vycítil co chce říct.
"Ano jsou to vaši dvojčata a moje, jsou z paralelního vesmíru, celé to je dlouhá historie. Můžete si potom popovidat, ale je to tajné, nezapomeňte na to." Ozvala se rána ze skříně, poto paralelní trojka ustoupila do stínu a chtěla si nandat kápě, ale nepovedlo se to, protože ze skříně vylítl Fred.
"Vy-víte-kdo má George!" S tím se zhroutil do uvolněného křesla od Hermiony.
Hanry k němu přistoupil.
"Řekni mi co se stalo a uklidni se, já mu pomůžu."
"Stříbrný čaroději, jsem rád, že jsi tu, George pracoval v krámě a já jsem zašel za dodavatelem, pro nějaké zboží, když jsem se vracel vděl jsem Vy-víte-koho jak drží George. Vykouzlil znamení zla a zmizel."
"To je zvláštní, u mě Voldemort nikdy takhle samostatně nepracoval. Co to znamen?" To promluvil Harry, tím ovšem upoutal na sebe Fredovu pozornost a ten teď přeskakoval s Hermiony na Hermionu a z Rona na Rona, totálně nechápal. Ale zvedl se když vyděl Harryho.
"Harry ty žiješ?"
"Žiju, ale nejsme Harry, kterého máš na mysli, jsem z paralelního světa."
"Co je to za blbost."
"To není blbost Frede, prostě mi přišli pomoct s jedním úkolem a potom se vrátí. Mimoto, asi by ses měl dozvědět, kdo vás vede." S tím si Hanry sundal kápi a odhalil tak obličej Harryho Pottera.
"Harry jsi to ty?"
"Jsem, jestli mi nevěříš, tak se zeptaj na co chceš."
"Dobrá kde jsme vzali kapitál na náš obchod."
"Jsem váš sponzor."
Fred se usadil na židli a vyjeveně si je prohlížel.
"Vy se držte plánu, když něco naučíte i tady Harryho nebude to na škodu, já jdu pro George." S tím chytl přívěšek a přemístil se 50m od George.
Objevil se na nějakém hřbitově, když se podival pořádně, zjistil, že je to hřitov, na kterém v jeho čtvrtém ročníku povstal Voldemort.Harry se potichu blížil k náhrobku Voldemortova otce. Když přišel blíž, strnul víc překvapením než hrůzou. Viděl jak nějaká postava v kápi vystupuje z kotle, zezadu si Hanry nebyl jistý, ale měl podezření, že je to Voldemort. Vedle něho ovšem stál Voldemort určitě, už ho viděl tolikrát, že se mílit nemohl. U náhrobku byl držen George stejně jako Hanryho, před několika lety. Kousek od nich se hrbil Červíček, který už neměl ani druhé zápěstí. Postava, která vystuopila z kotlíku se protáhla a Hanry si ji mohl prohlédnout, poznal, že je to taktéž Voldemort. Věděl odkaď je, ale nevěděl proč je tady. Nyní si vtzal do ruky hůlku a osvobodil George, bylo vidět, že mu něco říká, ale Hanry je neslyšel. Bylo mu ovšem jasné co chce udělat, chtěl si s ním pohrát a potom zabít. Musel vymyslet jak zasáhnout. Věděl, že proti dvěma Voldemortům nemá šanci. Musel jednat rychle Voldemort naštěstí ještě mluvil. Hanry se přenesl do Soubojnické místnosti a rovnou zamířil dke skříni cestou zrušil zbloudilé kouzlo od dvojce Ronů a Hermión. Začal se v ní hrabat. Když našel to co hledal, tak to vytáhl, byla to stříbrná dýka, po jeho otci a jeho hůlka Potteraova hůlka, sestřička hůlky , kterou vlastnil Voldemort.
"Harry půjdeš se mnou, budu potřebovat odlákat pozornost. Dokážeš chvilku vzdorovat Voldemortovi?"
"Chvilku jo, ale nejdéle se mi to povede, tak pt minut.
"To by mělo bohatě stačit."
"Co se děje?"
"Je tu i druhej Voldemort, kterej využil Georgovu krev, aby povstal, stejně jako náš v mým čtvrtým ročníku."
"Chyť se mě přenesu nás oba." S tím se Harry chytil a Hanery udělal tak jak řekl. Objevil se na stejném místě jako když odešel. George už se svijel a křičel pod mučící kletbou. Pošeptal Harrymu svůj plán.
"Vyjdeme z úkrytu, já z hábitem a kápí, ale ty budeš bez kápi, chci, aby jeden byl překvapen a druhý s tebou rozmlouval, ty zaměstnáš toho vašeho Voldemorta a já přepadnu toho našeho. A´t se děje cokoli dělěj co máš. Jdem!" Bylo to ve chvíli, kdy George odpočíval mezi mučením.
"Tome, tak jak se máš, toto není férový souboj."
"Ty a kdopak je to stebou? POTTER ty máš být mrtvý."
"Tak to tě zklamu, ale já se cítím fit."
"To není Potter, kterého znáš, ten je zmýho světa. Mám stebou nevyřízené účty, zradil si mě."
"Ano a udělal jsem to proto, že mi tady stříbrný čaroděj otevřel oči. Láska je mocná čarodějka. Porazím tě!"
"Ty víš, že na to nemáš."
"Chceš se vsadit a vyslal po Voldemortovi nějaké, pro Hanryho neznámé kouzlo z černé magie."
"Tak to opravdu není Potter co znám, ten by todle nikdy nedokázel." A otočil se k Hanrymu. "Tak a co s tebou mám nevyřízený účty."
"Dolorosus actis!" Zvolal Voldemort a z jeho hůlky vystřelil černý paprsek.
Hanry v tu chvíli seslal Expeliarmus. Obě kouzla se uprostřed srazila, v tu chvíli se jejich hůlky spojili zlatým paprskem.
"POTTER, jakto, že žiješ?" S tím se snažil přerušit pouto mezi hůlkami, ale nedařilo se mu to. Už se vytvořila zlatavá síť kolem dvojce a ozval se zpěv fénixe.
"Tome, teď tě dostanu." S tím vytáhl stříbrnou dýku a vrhnul ji na Voldemorta, Ten se snažil vyhnout, ale nepovedlo se mu to, dýka ho sice jen škrábla, ale on okamžitě padl do bezvědomí a znehybněl ve stejnou chvíli se přerušilo spojení hůlek. Teď se zaměřil na druhého Voldemorta. Právě ovšem viděl, jak zelený paprsek smrti míří na Harryho, který je bez hůlky. Rychle mávl rukou a před ním se začal formovat socha, ale nestačilo to, socha se roztříštila , ale přesto kletba pokračovala dála vpila se do Harryho, ten okamžitě lehl k zemi. Voldemort se otočil a viděl, že opět stojí proti soupeři, který ho porazil. Pustil se do odvetného boje. Hanry byl naštván, že nedokázal zabránit dalšímu úmrtí a do souboje se pustil s touhou po pomstě a v srdci mu pořád byla láska k životu, která ho nevědomky posilovala. Kouzlo střídalo kouzlo. Hanry sice úspěšně odrážel kouzla, která sesílal Voldemort, ale neznal jejich účinek, nepochyboval však, že každé by ho dokázalo vyřadit. Voldemort na tom byl ovšem stejně, také spoustu kouzel, které používal Potter neznal. Hanry ovšem je kombinoval i s těmi jednoduchými, protoýže tak musel Voldemort střídat štíty. Hanry sice mohl používat jen jedne, ale ten byl náročný a bral mu sílu. Proto zkusil na něj použít salvu kjednoduchých kouze, aby musel rychle čarovat štíty.
"Expeliarmus, Mdloby na tebe, Impedimenta, Petrifikus totalus, carcera catena."L mezi tím seslal i neverbální impedimenta a vězňova pouta. Jak očekával, vykryl až na tu neverbální Impedimentu všechny. Voldemort tedy odlétl nějakých 10 metrů vzduchem. Hanry toho využil a vyčaroval klona, aby byl trochu ve výhodě.
Mezitím se Voldemort zvedl a suboj začal na novo. Kletba střífdal a kletbu, ale jak byli oba už sdocela unavení, tak se nestačili vyhýbat, takže už byli docela zraněni. Harry měl zlomený žebro a ruku, a roztržené čelo. Voldemort na tom byl podobně, měl zlomenou nohu a krvácela mu ruka a temeno hlavy. V tom si všiml, pohybu za Voldemortem. K jeho překvapení a štěstí to byl Harry, přežil to. Jelikož Voldemort o něm nevěděl, tak na něj ze zadu seslal omračovací kletbu a vězńova pouta. Voldemort padl omráčený a spoutaný k zemi. Hanry z posledních sil chytnul George, Harryho a oba Voldemorti a přenesl je do Soubojnické místnosti.
Když ho viděli i s doprovodem tak obě Hermiony zděšeně vykřikli.
"Dojděte pro ředitelku! Brumbále a zakladateleé poraďte jim kdyžta, jak tu udržet v bezvědomí oba Voldemorty." Poté Henry vysílením omdlel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sigam sigam | Web | 5. prosince 2006 v 19:12 | Reagovat

super, akorát tam bylo pár překlepů

2 duky duky | 5. prosince 2006 v 19:13 | Reagovat

parada....taze sa uz blizi koniec..rychlo dalsiu kapitolu...je to super

3 Sherina Sherina | 5. prosince 2006 v 19:20 | Reagovat

mno tomu říkám množení postav...chvíli sem se nějak nemohla vyznat v tom kdo na koho útočí ale myslim že druhým přečtením se to spraví:D

4 Jarec Jarec | E-mail | Web | 5. prosince 2006 v 19:33 | Reagovat

Super teším sa na pokračovanie.

5 Jarwis Jarwis | 5. prosince 2006 v 19:39 | Reagovat

Kdyby někdo vymyslel, jak lépe označit paralelní postavy, tak bych se nezlobil. Číslovky se mi nechce používat.

Kdyby nerozuměli tak tam dodám číslovky, při tom snad opravím i ty překlepy

6 Regulus Regulus | E-mail | 5. prosince 2006 v 19:44 | Reagovat

SUPEEEEER.

Kedy bude pokračovanie?????

7 Gartepka Gartepka | 5. prosince 2006 v 19:45 | Reagovat

No šlo by to snad jejich druhými jmény, tedy myslím že mají všichni dvě jména... Paralelní Harry by mohl být James.... takhle to udělat u všech... No nevím, je to na tobě... :)

8 Gartepka Gartepka | 5. prosince 2006 v 19:46 | Reagovat

jinak kapitola moc moc pěkná ;)

9 duky duky | 5. prosince 2006 v 19:55 | Reagovat

ta ja som to cital poriadne a rozumle som vsetkemu...no..okrem jednej veci..som si to musel precitat 3 krat aby som porozumel

10 Blackes Blackes | E-mail | Web | 5. prosince 2006 v 19:57 | Reagovat

Je skvělá...a jestli je chceš nějak odlišit, tak to udělaj jako s Harrym.

Harry-Henry

Hermiona-Mia(Hermi)

Ron- Ronald...nebo...a to je jedno...ty to nějak vymyslíš

11 katie katie | 5. prosince 2006 v 19:58 | Reagovat

super nemám slov pokračko

12 Andy Andy | Web | 5. prosince 2006 v 20:00 | Reagovat

supr! moc pekný! další pls

13 iriska iriska | 5. prosince 2006 v 20:17 | Reagovat

krása já zatím rozumím všemu tedy v této kapitolce v té minulé to bylo trochu horší, ale je to naprosto skvělé :o))

14 krtek krtek | 5. prosince 2006 v 20:38 | Reagovat

nazdar, perfektní :-) kdy myslíš že se ti podaří pokračovat? a jak to vypadá s notebookem? už ho máš?

15 Jarwis Jarwis | 5. prosince 2006 v 20:50 | Reagovat

No, popravdě, kdybych se zasnažil tak můžu další kapitolu přidat dneska, ale nemám nějak náladu, radši budu hledat co bych četl. jinak Notebook nemám

16 ellion ellion | Web | 5. prosince 2006 v 21:28 | Reagovat

super=)

17 Elu Elu | 5. prosince 2006 v 21:36 | Reagovat

OO

wooow... ja-nemam-slov. to bolo uplne super! <(:D

(to je carodejnicky klobuk, nie nejaky jednorozec.. keby daco ^^)

18 duky duky | 5. prosince 2006 v 21:51 | Reagovat

ak mozes dnes dat kapitolu..tak urcite ju tam daj

19 simon simon | 6. prosince 2006 v 0:52 | Reagovat

perfektni, to byl ale mazec :)

20 Marill Marill | Web | 6. prosince 2006 v 13:06 | Reagovat

To bylo super:)Doufám že další kapča bude co nejdřív...

21 Gil-galad Gil-galad | Web | 6. prosince 2006 v 16:03 | Reagovat

supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééérrr :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

22 ellion ellion | Web | 6. prosince 2006 v 18:12 | Reagovat

ale dneska uz pridas zejo?=)

23 Siria Siria | 6. prosince 2006 v 18:28 | Reagovat

Fakt skvělýýýýýýýýýýýýýýýýý:-)

24 duky duky | 6. prosince 2006 v 21:15 | Reagovat

jarwis?...das ju dnes?

25 Jarwis Jarwis | 6. prosince 2006 v 22:25 | Reagovat

Teď jsem přišel z práce. byl jsem tam 16 hodin. Dneska určitě nebude. Pokud mě zítra k počítači pustí neteř tak ji tru budete mít.

Elu:

(to je carodejnicky klobuk, nie nejaky jednorozec.. keby daco ^^) Tuto poznámku jsem nepochopil. Omluv moji neznalost

26 Marill Marill | Web | 7. prosince 2006 v 18:13 | Reagovat

Podle mě to mělo znamenat:To je čarodějný klobouk,ne nějaký jednorožec...kdyby něco.Asi to:daco,byl překlep.(Jestli to mám špatně přeložený tak jako že sem nic neřekla:D)

27 ellion ellion | Web | 8. prosince 2006 v 14:46 | Reagovat

kdy bude dalsi?Je to fakt moc pekny...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama